TEŠKO DO 2:1

Pogledajte Dinamovu muku protiv Šibenika

01.10.2011 u 23:38

Iako je Šibenik doputovao Dinamu u goste kao potpuni autsajder, 'modri' se u završnici utakmice nisu osjećali baš toliko superiornima

Dinamo je protiv Šibenika bio apsolutni favorit, kojem je u prilog išla i statistika jer gosti u Zagrebu nikad nisu osvojili ni bod, a kamoli tri. Potom je i Sammir već u drugoj minuti matirao Blaževića i sve je izgledalo kao jednostavna priča za 'modre'. No, gosti nisu mislili tako, pa iako su u 55. minuti, nakon gola Beqiraja, gubili 2:0, nisu se predavali.

Jakoliš je iskoristio odlično proigravanje nakon velike Vrsaljkove greške te je Šibenčane zapljusnuo novi val optimizma. Stvorili su gosti još dvije, tri prigode pred Kelavom, jasno mu davši do znanja da se nisu predali, ali na njihovu i žalost 30-ak Funcuta, rezultat se više nije mijenjao. Tako je Šibenik upisao jubilarni 20. prvenstveni poraz u Maksimiru.

Dinamo je slavio 2:1