liverpool dominantan

Zadovoljni Klopp ne želi potpuno pokopati Porto: Imamo još posla

10.04.2019 u 09:09

Nakon što su nogometaši Liverpoola rezultatom 2:0 svladali Porto na Anfieldu, Jürgen Klopp bio je zadovoljan, ali i oprezan uoči uzvratnog susreta...

Golovima Keite i Firmina engleski predstavnik je već u prvom poluvremenu prve utakmice četvrtfinala Lige prvaka slomio Porto, a rezultat 2:0 čini se idealnim uoči uzvrata.

• +2
Liverpool - Porto (prva utakmica četvrtfinala LP-a) Izvor: Pixsell / Autor: Peter Byrne/Press Association/PIXSELL

'U potpunosti smo zaslužili pobjedu i zabili smo dva krasna gola. Sve u svemu, bila je to odlično odigrana utakmica,' izjavio je Jürgen Klopp nakon susreta pa ipak oprezno najavio uzvrat:

'Ovo je kao da igrate jednu utakmicu, s poluvremenom malo dužim od 15 minuta. Prvo poluvrijeme smo odigrali i moramo se pripremiti za drugo. Imamo još mnogo posla i svjesni smo toga. Atmosfera u Portu će biti izazov za nas, ali imamo rezultat kojem smo se nadali i to moramo nadograditi u uzvratu.'

Ako Liverpool prođe dalje, doći će na korak do novog finala Lige prvaka u kojem je igrao prošle godine, a polufinalni suparnik bit će mu Barcelona ili Manchester United. Trofej također ima priliku osvojiti i u Premiershipu pa možemo reći da je riječ o jednoj od najboljih sezona 'redsa' u posljednjih nekoliko desetljeća, no treba to još ukruniti s pokojim peharom...