istraga se nastavlja

Policija uhitila napadača iz Slavonskog Broda: Brutalno udarao muškarca na podu

28.07.2026 u 16:39

Dodajte tportal.hr u omiljene izvore

Slavonskobrodska policija objavila je kako je uhitila muškarca za kojeg sumnjiče da fizički nasrnuo i ozlijedio drugog muškarca

'Policijski službenici PU brodsko-posavske uhitili su osobu koja se dovodi u vezu s počinjenjem kaznenog djela Teška tjelesna ozljeda u pokušaju. Naime, sumnjiči se da je 26. srpnja u noćnim satima na ulici na području Slavonskog Broda, fizički nasrnuo na 31-godišnjaka zadavši mu više udaraca. Lakše ozlijeđenom 31-godišnjaku liječnička pomoć pružena je u bolnici u Slavonskom Brodu. Policijski službenici u vezi navedenog nastavljaju daljnji rad i kriminalističko istraživanje', priopćili su iz PU brodsko-posavske.

Podsjetimo, napad se dogodio u noći sa subote na nedjelju, a društvenim mrežama proširila se snimka na kojoj je vidljivo da nekoliko osoba fizički napada i udara mušku osobu koja leži na podu. Udara ga nogama, vuče po cesti i ponovno zadaje udarce u glavu, a napadnuti mladić ne pokušava se obraniti niti daje znakove da je pri svijesti.

Ozlijeđeni mladić zbrinut je s lakšim tjelesnim ozljedama u Općoj bolnici 'Dr. Josip Benčević' u Slavonskom Brodu.