MAXTV PRVA LIGA

Osijek protiv Hajduka lovi bodove spasa

14.04.2012 u 17:46

U Gradskom vrtu se igra najzanimljivija subotnja utakmica 26. kola MAXtv prve lige. Osijek dočekuje Hajduk te protiv 'bilih' traži bodove kako bi se odmaknuo od opasne zone

Okršaj iz Gradskog vrta možete pratiti u izravnom prijenosu na MAXtv-u na kanalu Arenasporta, zatim putem streama na tribini.hr te u tekstualnom prijenosu tportala.

Osijek – Hajduk 2:1

90+17' - kraj utakmice i pobjeda Osijeka, najljepši poklon Kohorti za rođendan
90+6' - neoprezan je bio Blažević, a uporan Maglica, srećom po Hajdukove navijačenije bilo gola
90' - sudac je produljio utakmicu 17 minuta
87' - Osijek dobro zaustavlja sve Hajdukove pokušaje
81' - nakon stanke od deset minuta nastavila se utakmica
68' - treći prekid, navijači Hajduka su skoro nekoga od domaćih igrača pogodili bakljom. Leko je morao svejedno zatražiti pomoć
67' - nova bakljada Torcide i novi prekid
61' - prekid, bakljada Torcide i Hajduk sigurno očekuje nova kazna
60' - Maglica je bio u stopostotnoj prilici, ali je promašio cijela vrata
57' - novi sjajan udarac Jugovića, ali je opet na mjestu Blažević
51' - 2:1 loša reakcija splitske obrane, lopta je došla do Šorše koji sa 16 metara cilja i pogađa desni donji kut
50' - Blažević je skinuo sjajan udarac Jugovića
46' - u situaciji '1 na 1', Blažević brani Maglici

45+2' - kraj prvog dijela
45' - sudac je trenera Osijeka Stanka Mršića poslao na tribine
44' - 1:1 - gol Neretljaka iz slobodnjaka nakon što je lopta prošla kroz živi zid
37' - Lešković je primio loptu lijevo iskosa, ali je njegov udarac u zadnji trenutak blokirao Andrić
30- Hajduk se budi, ali nema opasnosti po Vargića
24' - 1:0 - Kvržić je ubacio u peterac, Perošević je uklizavanjem zatresao mrežu.
22' - gužva u Hajdukovom kaznenom prostoru, ali su se 'bili' spasili
19' - prva prava prilika, Maglica je primirio za Kvržića, ali je ovaj s lijeve strane iskosa, neometan s desetak metara pucao pored gola Blaževića
15' - borbena utakmica, ali nema pravih uzbuđenja
10' - nekoliko oštrih startova s obje strane
6' - ubačaj Jugovića, ali Hajdukova obrana čisti
1' - počela je utakmica