NAVIJAČ ILI KOCKAR

Pomoćni sudac se veselio penalu

28.10.2010 u 13:57

Danas, u svijetu visoke tehnologije, ništa ne može promaknuti. Pa tako ni to da se sudac veseli jedanaestercu za vrijeme utakmice

Iz brazilskog prvenstva dolazi nevjerojatna scena koja se dogodila za vrijeme utakmice Gremija i Internacionala.

U 64. minuti igrač domaćina Fábio Rochemback spriječio je rukom siguran pogodak. Glavni sudac Carlos Simon odmah je pokazao na jedanaesterac i dodijelio crveni karton, a njegov pomoćnik, koji se nalazio iza gola, bio je sretan zbog takvog raspleta. No zaboravio je na kameru iza svojih leđa.

Alecsandro je bio precizan i zabio za 1:1 nakon što je domaćin poveo u 36. minuti. Gremio je, iako s igračem manje, opet poveo golom Fabija Santosa (70), ali bod gostima spasio je D'Alessandro (83).

Nakon utakmice pomoćni sudac je negirao da se veselio jedanaestercu, ali malo tko je u to povjerovao, pogotovo kada je puštena snimka.