nijemci uvjerljivi

Ovakvu Njemačku bit će jako teško pobijediti

13.01.2018 u 19:14

U susretu 1. kola skupine C na Europskom prvenstvu za rukometaše u Hrvatskoj branitelj naslova Njemačka je u Zagrebu uvjerljivo svladala Crnu Goru 32:19 (17:9)

Dvoboj je praktički bio riješen već sredinom prvoga poluvremena kada su Nijemci uspjelo od 11. do 21. minute napraviti seriju od 9:0 kojom su se odvojili na velikih 13:3.

• +13
EP u rukometu, skupina C, 1. kolo, Njemačka - Crna Gora Izvor: Pixsell / Autor: Sanjin Strukic/PIXSELL

U nastavku utakmice razlika je u nekoliko navrata iznosila i 14 golova (28:14, 31:17, 32:18), da bi završilo s njemačkom prednosti od 13 pogodaka.

Uwe Gensheimer je s devet golova bio najefikasniji kod Njemačke, dok je Vladan Lipovina postigao sedam pogodaka za Crnu Goru.