nitko kao cr7

Marcelo Brozović debitirao na utakmici u kojoj je Cristiano Ronaldo oborio novi rekord

01.08.2023 u 10:25

Hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović (30) službeno je debitirao za Al Nassr koji je u 2. kolu Arapskog kupa uvjerljivo svladao predstavnika Tunisa Monastir 4:1

Odigrao je Marcelo Brozović svih 90 minuta i to na utakmici u kojoj je Cristiano Ronaldo oborio novi rekord. Sjajni je Portugalac nastavio pomicati granice i u 38. godini.

Zabio je Cristiano Ronaldo samo jedan gol, onaj za 2:1 u 74. minuti. Tako je Portugalac zabio i u svojoj 22. sezonu u karijeri u nizu!

No, ono što je važnije, Cristiano Ronaldo je tim golom oborio rekord legendarnog njemačkog napadača Gerda Müllera. Portugalcu je to 145. gol glavom u karijeri, sad ima jedan više od Müllera. Treći na listi je Španjolac Carlos Santillana (125), a četvrti Pele (124).