engleska liga

[FOTO] Novi kiks Chelseaja koji je sve dalje od borbe za Europu; 'bluese' je iznenadila jedna od najlošijih momčadi lige

01.01.2023 u 20:13

Nottingham Forest i Chelsea odigrali su večeras u Nottinghamu neriješeno 1:1 u utakmici 18. kola Premier lige

Londonska momčad povela je već u 16. minuti preko Rahima Sterlinga, koji je zabio iz blizine nakon što je nespretnom reakcijom gredu pogodio igrač domaćih Willy Boli.

Izjednačenje domaćima donio je Serge Aurier u 63. minuti nakon što se dobro snašao u gužvi nakon kornera.

Forest je bio daleko bolja momčad, a domaćini su imali barem šest stopostotnih prilika za gol.

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić je ušao u igru za Chelsea u 61. minuti.

• +10
Nottingham Forest - Chelsea, engleska liga, 1.1.2023. Izvor: Profimedia / Autor: Tim Goode / PA Images / Profimedia

Nakon četvrtog ovosezonskog remija Chelsea zauzima osmo mjesto na tablici Premier lige s 25 bodova, dok je Nottingham Forest u zoni ispadanja na 18. mjestu s 14 bodova.