engleska liga

[FOTO] 'Kažnjenik' Marcus Rashford ušao je na poluvremenu i zabio gol za pobjedu Uniteda

31.12.2022 u 15:48

Nogometaši Manchester Uniteda slavili su na gostovanju kod Wolverhamptona 1:0 u utakmici 18. kola engleskog prvenstva. Pobjednički gol zabio je Marcus Rashford u 76. minuti

Zvijezda Manchester Uniteda Marcus Rashford današnju je utakmicu protiv Wolverhamptona u Premier ligi započeo na klupi.

Trener Erik ten Haag time ga je kaznio zbog kršenja discipline. Na vrlo neobičan način oglasio se nizozemski trener u televizijskom intervjuu uoči 18. kola. te objavio da će Rashford započeti utakmicu na klupi zbog nepoštivanja internih klupskih pravila, ne navodeći više detalja.

Tako je Rashfordovo mjesto na terenu u početnoj postavi 'crvenih vragova' zauzeo 18-godišnji Argentinac Alejando Garnacho, a Rashford je u igru ušao u 46. minuti.

• +13
Wolverhampton - Manchester United, engleska liga, 31.12.2022. Izvor: Profimedia / Autor: David Davies / PA Images / Profimedia

Na najbolji mogući način Rashford je 'zahvalio' treneru tako što je u 76. minuti zabio za minimalnu pobjedu nakon dodavanja Brune Fernandesa. U 84. minuti je Rashford zabio i drugi gol, kojeg je poništio VAR zbog igranja rukom.

United je pobjedom skočio na četvrto mjesto s osam bodova manje od Arsenala, dok su Wolvesi 18.