REMI U VINKOVCIMA

Cibalia propustila priliku gurnuti Rudeš jako blizu ispadanju iz lige!

14.03.2018 u 16:51

Ove srijede u zaostaloj utakmici Cibalia i Rudeš u Vinkovcima su odigrali 1:1 pa je razlika između dvije najslabije momčadi HT Prve lige ostala na samo tri boda...

Bartolovićeva momčad imala je priliku ove srijede na domaćem terenu pobjedom pobjeći Rudešu na +6 i tako približiti izravnog rivala ispadanju u drugu ligu iz koje je ušao u elitni hrvatski klupski nogometni razred prošlog ljeta. No, to se na kraju nije dogodilo i ova dva kluba vrlo će vjerojatno do posljednjeg kola voditi međusobni obračun na dnu ljestvice, zajedno s Istrom.

• +10
Hrvatski Telekom Prva liga, 25. kolo, HNK Cibalia Vinkovci - NK Osijek Izvor: Pixsell / Autor: Dubravka Petric/PIXSELL

Cibalia je bila ta koja je u ovom susretu povela golom Josipa Barišića u 55. minuti i tako došla do rezultata koji bi mnogo toga riješio na začelju HT Prve lige.

Cibalia - Rudeš 1:0 (Barišić 55) Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

Međutim, samo pet minuta kasnije odgovorio je Mario Budimir te donio Rudešu bod na vrućem gostovanju.

Cibalia - Rudeš 1:1 (Budimir 60) Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

Na ljestvici nakon 25 odigranih utakmica Cibalia ima 20 osvojenih bodova, jedan manje od Istre i tri više od Rudeša...