TKO GA NE BI VOLIO

Samir Toplak nakon što je slavio kod svojeg Intera odgovorio na duhovito novinarsko pitanje pa se dotakao emocija...

16.02.2020 u 11:19

U subotu je Varaždin kao gost svladao Inter 2:1, a na njegovoj klupi debitirao je Samir Toplak koji je dugo godina vodio upravo zaprešićki klub

Inter je poveo u 19. minuti preko Rusa Serdera Serderova, a izjednačio je Leon Benko u 60. minuti udarcem glavom iz blizine. Varaždin je do potpunog preokreta došao u 70. minuti kada se Vinko Petković sjurio s centra igrališta, prošao kroz domaću obranu i preciznim udarcem svladao vratara Intera.

Ova utakmica posebno je bila emotivna za varaždinskog stratega Samira Toplaka koji je zadnjih pet i pol godina bio trener Intera da bi prije početka proljetnog dijela sezone ostao bez posla.

U svojim ranijim istupima ostao je godspodin prema klubu iz Zaprešića, a tako je bilo i nakon ove pobjede.

'Teška utakmica, prvih pola sata nismo bili dobri, boljažljivi, ali kada smo vidjeli da možemo, na poluvremenu smo se dogovorili da moramo kontrolirati utakmicu. Sreća nas je pomazila, koju sam zazivao, ali smo je morali zaslužiti.'