remi s torinom

Ronaldo glavom spasio Juventus od poraza u gradskom derbiju

03.05.2019 u 22:22

U dvoboju 35. kola Serie A Juventus i Torino odigrali su 1:1 u gradskom derbiju, a Cristiano Ronaldo je bio taj koji je spasio prvaka Italije od poraza u 84. minuti...

Poput PSG-a, Juventus je ove sezone razočarao u nacionalnom Kupu i ispao relativno rano u Ligi prvaka, a nakon osiguranja obrane titule u Seriji A uslijedili su slabi rezultati i u talijanskom prvenstvu.

• +3
Serie A, Inter - Juventus Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia

Izgubila je nedavno Allegrijeva momčad od slabašnog SPAL-a, remizirala je u prošlom kolu protiv Intera, a ovog petka jedva je izvukla bod u gradskom derbiju protiv Torina.

Poveo je Torino golom Saše Lukića u 18. minuti, no Cristiano Ronaldo nakon asistencije Spinazzole u 84. minuti glavom je izjednačio i postavio konačni rezultat.

Portugalcu je to bio 21. pogodak u talijanskom prvenstvu i još ima priliku u završnici sezone preskočiti Fabija Quagliarellu koji ih je dosad postigao 23.

Mario Mandžukić zbog ozljede Ahilove tetive ne konkurira za sastav.

Na ljestvici Serie A Juventus ima nedostižnu prednost ispred Napolija, a Torino nastavlja borbu s Atalantom, Romom, Milanom i Lazijom za pozicije koje vode u europska natjecanja...