španjolska liga

Ivan Rakitić u 94. minuti asistirao za novu pobjedu Seville

23.04.2023 u 23:44

Sevilla je u 30. kolu Primere kod kuće svladala Villareal 2:1, a pobjednički gol postigao je Marokanac En Nesyri na asistenciju Ivana Rakitića u 94. minuti

Nakon što su u četvrtak u Europskoj ligi izbacili Manchester United, nogometaši Seville su na svom Sanchez Pizjuanu u dramatičnoj završnici došli do važne prvenstvene pobjede protiv Villarreala.

Sevilla je povela u 34. minuti, zabio je Rafa Mir, a u 57. minuti za 'žutu podmornicu' zabija Torres.

A onda je u 94. minuti Ivan Rakitić ubacio u šesnaesterac gostiju, gdje je Marokanac En Nesyri nebeskim skokom matirao Reinu na golu Villarreala za veliku pobjedu Seville 2:1.

Andalužani su tako u posljednjih šest utakmica u La Ligi ostvarili četiri pobjede te po remi i poraz te su sve dalje od opasne zone ispadanja. Trenutno drže 12. poziciju s 38 osvojenih bodova. Villarreal je na šestom mjestu s 47 osvojenih bodova i bori se za mjesta koja vode u Europu sljedeće sezone.