KRIZA

Atletico Madrid izgubio od momčadi koja je imala niz od čak sedam poraza; družina Diega Simeonea opet nije zabila...

09.04.2022 u 18:49

Nogometaši Malorce svladali su u 31. kolu Primere na svom terenu Atletico s 1:0 i tako napravili veliki korak ka ostanku

Pogodak vrijedan pobjede za Mallorcu postigao je Kosovar Muriqi iz penala u 68. minuti, a domaćin je prekinuo niz od čak sedam uzastopnih poraza i namkon 53 dana konačno zabili na svom stadionu.

Trener Atletica Diego Simeone odmarao je nekoliko igrača za uzvratnu utakmicu četvrtfinala Lige prvaka protiv Manchester Cityja, a kod aktualnog prvaka je Šime Vrsaljko ušao u 62. minuti.

Ranije je Betis slavio kod Cadiza s 2:1 golovima Tella (78) i Borja Iglesiasa (85pen). Domaćini su vodili preko Aleja (58).

Atletico je ostao četvrti s istim brojem bodova, ali i utakmicom više kao i Barcelona, dok bod manje na petom mjestu Betis.

• 1. Real Madrid 30 21 6 3 61:26 69
  • 2. Sevilla 31 16 12 3 44:22 60
  • 3. Barcelona 29 16 9 4 57:29 57
  • 4. Atletico Madrid 31 17 6 8 57:38 57
  • 5. Betis 31 17 5 9 56:37 56
  • 6. Real Sociedad 30 14 9 7 30:29 51
  • 7. Villarreal 30 12 9 9 48:29 45
  • 8. Athletic Bilbao 30 11 11 8 35:29 44