PA ŠTO JE OVO?

Kapetan Manchester Uniteda svojim potezom zaprepastio cijelu Englesku; navijači se preko društvenih mreža žestoko sprdaju

09.04.2022 u 17:15

Nogometaši Evertona u svojoj su borbi za ostanak ostvarili važnu pobjedu 1:0 protiv Manchester Uniteda, a na utakmici se dogodio i jedan čudan trenutak

Everton je do iznimno vrijedna tri boda stigao uz veliku dozu sreće jer je jedini pogodak u 27. minuti Anthony Gordon postigao nakon što se njegov udarac sa 20-ak metara prvo odbio od noge Matića, pa i od boka Maguirea te postao neuhvatljiv za De Geu.

Najčudnija situacija utakmice dogodila se dvije minute nakon gola. Naime, prema snimci koju možete vidjeti OVDJE, ispada da je Harry Maguire od suca tražio da sudi igranje rukom suigrača Nemanje Matića koje se dogodilo u blizini kaznenog prostora.

• +24
Everton - Manchester United, engleska liga, 9.4.2022. Izvor: Profimedia / Autor: Paul Currie / Shutterstock Editorial / Profimedia

Ne treba ni spominjati da je kapetan Manchestera tako postao još jednom predmet sprdnje na društvenim mrežama: 'Je li ovo moguće?', 'Zar je on stvarno tražio ruku suigrača?', 'Ovo je totalno ludo', 'Najgori defanzivni potez u povijesti nogometa'… samo su neki od komentara začuđenih navijača kojima to nije promaklo.

Maguireu nisu strane kardinalne pogreške, ali ovo što je sada napravio zaista spada u kategoriju – za ne povjerovati.