Bivša hrvatska manekenka Iris Androšević Pinjuh rijetko se pojavljuje u javnosti, no kada se to dogodi, njezin modni odabir teško prolazi nezapaženo.
Dugo je nismo vidjeli na javnim događanjima, no Iris Androšević Pinjuh ovih je dana ipak privukla pažnju fotografa u zagrebačkoj Uraniji. Uspješna poduzetnica i dizajnerica interijera, nekadašnja manekenka i mama trojice sinova, pojavila se na predstavljanju TRIKINE suradnje s platformom Architonic.
Iris je za večernje druženje odabrala izdanje koje je najbolji dokaz da se s crnom klasikom teško može pogriješiti. Monokromatski stajling, jednostavni krojevi i diskretni detalji bili su dovoljni da zablista bez imalo pretjerivanja.
Crno od glave do pete
Nosila je crni top bez rukava, naglašenih ramena i sportskije siluete, koji je kombinirala s ležernim crnim hlačama širokog kroja. Iako je riječ o vrlo jednostavnoj kombinaciji, cijeli stajling djelovao je promišljeno i nimalo slučajno.
Look je zaokružila malom crnom prošivenom torbicom YSL nošenom preko tijela, decentnim nakitom i nenametljivom šminkom, dok je kosu nosila zaglađenu i skupljenu. Upravo taj spoj minimalizma, profinjenosti i opuštenosti dao je cijelom izdanju dojam nenametljive elegancije kakva nikad ne izgleda zastarjelo.
Povod za okupljanje u zagrebačkoj Uraniji bilo je predstavljanje TRIKINE suradnje s platformom Architonic, jednom od vodećih svjetskih digitalnih baza za arhitekturu i dizajn interijera.
Predstavljeni su novi web, Virtual Showroom i digitalni alati kojima TRIKA dodatno povezuje dizajn, arhitekturu i suvremene tehnologije, a uzvanici su imali priliku doznati kako ova domaća tvrtka, poznata po suradnji s renomiranim europskim brendovima, nastavlja širiti svoju prisutnost na međunarodnoj dizajnerskoj sceni.