ŠOK NA POLJUDU

Pogledajte kako je Istra slomila Hajduk usred Splita

09.03.2013 u 23:33

U posljednjoj utakmici subotnjeg dijela 23. kola MAXtv Prve lige Hajduk je na svom Poljudu još jednom poražen od Istre 1961 ovog puta 2:1

Pulska Istra još se jednom pokazala kao neugodan protivnik i tvrd orah za Hajduk. Nakon što su na svom zadnjem gostovanju na Poljudu slavili, gosti iz Pule su i ovog puta napustili Split s punim plijenom.

Igrači trenera Pamića slavili su na Poljudu 2:1 u jednoj vrlo dobro, ali i na trenutke dosta žustroj igri u kojoj je viđeno i dva crvena kartona. Bilo je prilika i s jedne i druge strane, no pulska momčad je ovog puta bila sretnija i spretnija.

Gosti su poveli u 31. minuti preko Hrvoja Milića da bi u 41. minuti Hajduk ostao bez Andrijaševića koji je zaradio crveni karton. U 57. minuti pak gosti iz Pule također ostaju bez igrača nakon što je Chung Woon zaradio drugi žuti karton, a u 68. minuti Čagalj je srušio Vukovića u svom kaznenom prostoru a sudac je svirao jedanaesterac koji je sigurno izveo Vuković.

Ipak, do kraja utakmice Istra je zahvaljujući Budicinu došla do pobjede te se s punim plijenom vraća kući.