Na jednom od najprometnijih zagrebačkih raskrižja, križanju Savske ceste i Ulice grada Vukovara, u ponedjeljak je došlo do zastoja u tramvajskom prometu nakon što je osobni automobil upao u raskopani dio tramvajske pruge
Zbog incidenta je tramvajski promet u tom dijelu grada privremeno otežan, a putnici se suočavaju s kašnjenjima i zastojima. Na terenu su nadležne službe koje rade na uklanjanju vozila i uspostavi redovitog odvijanja prometa.
Na raskrižju su u tijeku radovi na tramvajskoj infrastrukturi, zbog čega je dio kolnika raskopan. Za sada nije poznato kako je vozač završio na dijelu gradilišta te će okolnosti događaja tek biti utvrđene. Radovi na obnovi tramvajske skretnice na raskrižju Vukovarske i Savske u vrijednosti od 1,2 milijuna eura trajat će do kraja kolovoza.