STRIJELAC JELIĆ

Šibenik minimalno protiv Krke s Lozovca

02.09.2011 u 12:26

Šibenski prvoligaš ostvario je minimalnu pobjedu od 1:0 u prijateljskoj utakmici protiv Krke s Lozovca

Mreža se nije zatresla sve do 75. minute iako je prilika bilo na obje strane, a tada je poslije centaršuta Željka Malčića s desne strane Dražen Jelić glavom poslao loptu u mrežu za konačnih 1:0.

Na Šubićevcu se okupilo stotinjak gledatelja, sudio je Ivo Krečak, a za domaćina su nastupili sljedeći igrači: Blažević, Blaić, Fuštar, Čanić, Medvid, Krišto, Bačelić-Grgić, Čulić, Malčić, Vuk, Jelić; drugo poluvrijeme: Slavica, Blaić (od 55. Maleš), Fuštar (od 70. Slugan), Čanić, Farić, Krišto, Bačelić-Grgić (od 63. Plazibat), Čulić (od 63. Španja), Malčić, Vuk (od 55. B. Pešić), D. Jelić. Trener: Goran Tomić.