prijateljske utakmice

Portugalci bez Ronalda razbili Šveđane, Slovenci jedva remizirali s Maltom

21.03.2024 u 23:31

U prijateljskim nogometnim dvobojima u četvrtak Portugal je kao domaćin svladao Švedsku 5-2, dok su Malta i Slovenija odigrali 2-2

Portugalci u Giumaraesu nisu imali baš nikakvih problema protiv Šveđana i to bez Cristiana Ronalda u sastavu.

Raphael Leao (24), Nunes (33), Bruno Fernandes (45), Bruma (57) i Goncalo Ramos (62) pogađali su za domaćina, a Viktor Gyokeres (59) i Gustaf Nilsson (90) samo su ublažili katastrofalan rezultat za Šveđane.

• +7
Portugal - Švedska, nogomet, prijateljska utakmica, 21.3.2024. Izvor: EPA / Autor: JOSE COELHO

Slovenija je protiv Maltežana odigrala deveti susret i upisala drugi remi uz sedam pobjeda. Momčad Matjaža Keka je povela u 27. minuti golom Andraža Šporara, Malta je izjednačila u 54. minuti preko Matthewa Guillaumiera, te povela u 58. minuti nakon slobodnog udarca Stephena Pisanija. Benjamin Šeško je u 80. minuti zabio za konačnih 2-2 na Malti.

U utorak Slovenci na Stožicama dočekuju Portugal.