BEZ POBJEDE PROTIV INTERA

Osijek ne može više pratiti ni Hajduk ni Rijeku: Još jednom razočarao navijače!

14.03.2018 u 17:26

Nogometaši Osijeka u zaostaloj utakmici HT Prve lige odigrali su ove srijede neriješeno 1:1 protiv Intera u Gradskom vrtu te tako propustili priliku približiti se Rijeki i Hajduku na ljestvici...

Zekićeva družina ima velikih problema u 2018. godini. Osim pobjede u derbiju protiv Rijeke sve ostale utakmice završile su razočaravajuće za Osječane koji ne mogu više pratiti vodeće momčadi HT Prve lige i čini se da će se morati zadovoljiti četvrtim mjestom.

• +11
Osijek - Rijeka, 22. kolo HT Prve lige, 2017/18. Izvor: Cropix / Autor: Emica Elvedji / CROPIX

Osijek je u Gradskom vrtu protiv Intera ove srijede pokušao doći do trijumfa kojim bi popravio slab dojam sa slavonskog derbija protiv Cibalije u nedjelju, no gosti su bili ti koji su preko Marka Vukčevića došli do vodstva u 10. minuti.

Osijek - Inter 0:1 (Vukčević 10) Autor: Youtube

Vodstvo Toplakove momčadi nije dugo trajalo jer je Osijek već u sljedećem napadu izjednačio, pogotkom povratnika u hrvatski nogomet Gorana Milovića.

Osijek - Inter 1:1 (Milović 11) Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

No, Hajdukov bivši stoper dobio je drugi žuti karton u 62. minuti, što je Osječanima otežalo posao u završnici. Iako su imali prilike zabiti za pobjedu, morali su se na kraju zadovoljiti remijem.

Na ljestvici HT Prve lige Osijek sada zaostaje šest bodova za trećeplasiranom Rijekom, a Inter i dalje drži zadovoljavajuće šesto mjesto.