TAKO SE TO RADI

Luka Modrić iskrenom i spontanom gestom u svlačionici oduševio navijače Reala

02.04.2019 u 09:36

Luka Modrić naklonio se Karimu Benzemi, strijelcu odlučujućeg pogotka u prvenstvenoj pobjedi Reala protiv Huesce 3:2

Iz svlačionice Reala procurio je video u kojem se može vidjeti prvo kako trener Zidane čestita igračima, a zatim da se Modrić naklonio junaku Benzemi. Taj potez hrvatskog kapetana oduševio je navijače Reala.

Podsjećamo, gosti su iznenađujuće poveli preko Hernandeza (3) na startu utakmice, no do poluvremena je poravnao Isco (25) da bi u nastavku Real do prednosti stigao golom Ceballosa (62). Novo izjednačenje i mogućnost senzacije donio je Etxeita (74), ali Benzema (89) je u samoj završnici spasio svoju momčad blamaže.

Isto tako Benzema je ispisao povijest, jer je pogotkom Huesci zabio baš svakoj momčadi protiv koje je igrao u španjolskom prvenstvu, ukupno su to 34 kluba.

Takvo nešto nije uspjelo ni Cristianu Ronaldu ni Lionelu Messiju. Portugalac je tresao mreže 32 sastava od njih 33 i jedino ga je Leganes zaustavio, dok je Argentinac na 'omjeru' 37-40, nije zabio Cadizu, Murciji i Huesci.

• +7
Real Madrid - Barcelona, polufinale Kupa kralja 2019. Izvor: Profimedia / Autor: Jose L. Cuesta/261/Cordon Press