Najveća senzacija Lige prvaka ove sezone, Qarabag, stigao je do novog impresivnog rezultata. Utakmica protiv Chelseaja završila je 2:2, s tim da je londonski sastav bio taj koji gubio 2:1.
Londonski Chelsea poveo je u 16. minuti utakmice pogotkom Estevãa, nakon sjajne asistencije Andreyja Santosa.
No, domaći Qarabag brzo je uzvratio – u 29. minuti Leandro Andrade preciznim udarcem donosi izjednačenje. Potpuni preokret uslijedio je deset minuta kasnije, kada je za domaćine dosuđen kazneni udarac, a siguran izvođač s bijele točke bio je Janković.
Nakon drugog primljenog gola, Chelsea je krenuo po izjednačenje svim snagama i u 53. minuti uspio poravnati rezultat pogotkom Garnacha.
Do kraja susreta Englezi su imali više od igre i stvarali prilike, ali rezultat se više nije mijenjao. Hrabri Qarabag izdržao je do posljednjeg zvižduka i osvojio vrijedan bod protiv favoriziranog Chelseaja.
