trener 'bilih'

Iskreni Jens Gustafsson priznao da je njegova momčad protiv Osijeka opasno 'visila': Bilo je teško na kraju utakmice

03.10.2021 u 23:07

Hajduk se s možda i najtežeg gostovanja u Hrvatski Telekom Prvoj ligi vraća neporažen. U derbiju 11. kola 'bili' su u derbiju kod Osijeka u Gradskom vrtu odigrali 1:1. Dobar je taj bod, ali...

'Nikad nismo zadovoljni ako ne pobijedimo, ali bila je ovo teška utakmica, pogotovo u prvome dijelu', iskreno je kazao trener Hajduka Jens Gustafsson nakon remija s Osijekom 1:1 te nastavio:

'Da, gledali smo intenzivno prvo poluvrijeme, ali bilo je teško i na kraju utakmice...'

Mierez je u 90. minuti mogao donijeti pobjedu domaćinu. Srećom za Hajduk, nije zabio...

Sve utakmice UEFA Lige prvaka, UEFA Europske lige i Hrvatski Telekom Prve lige možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.

• +16
NK Osijek - NK Hajduk, HT Prva liga, 3.10.2021. Izvor: Cropix / Autor: Vlado Kos / CROPIX

'Bilo je trenutaka kad smo izgledali jako dobro, ali lopta nije završila u mreži. Bod smo osvojili. Ovakve utakmice uvijek mogu otići na obje strane, ali mislim da je ovo pošten rezultat', razmišljao je Gustafsson te otkrio neke taktičke zamisli koje je 'isprobao' u Gradskom vrtu:

NK Osijek - NK Hajduk 1:1 izjave trenera Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport

'Morali smo zaustaviti njihova krila, zato smo igrali u ovakvoj formaciji. To je i razlog zašto sam i čuvao Mlakara pa sam ga uveo naknadno.'

NK Osijek - NK Hajduk 1:1 sažetak Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport