Danas u 19 sati Hajduk je gostovao u Puli kod Istre 1961. S nova tri boda, gosti su se izjednačili s Osijekom na poziciji koja vodi u Europu...

Istra 1961: Čondrić, Maicon, Rodriguez, Bosančić, Galilea, Fuentes, Franić, Sane, Lončar, Pavić, Obeng

Hajduk: Posavec, Juranović, Ismajli, Lopez, Bradarić, Nejašmić, Caktaš, Hamza, Jradi, Tahiraj, Jairo

• +3
HT Prva liga, 26. kolo: Istra - Hajduk Izvor: Pixsell / Autor: Dusko Marusic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Jradi je pucao iz kosa, s oko 13 metara, Čondrić brani

• 90’

GOOOL! Gyurcso je iskoristio slobodni udarac iz dobre pozicije i riješio utakmicu

• 89’

Crveni karton za Franića. Srušio je Gyurcsa, koji je išao sam prema golu. Slobodan udarac za Hajduk na rubu kaznenog prostora

• 81’

Nova velika prilika za Hajduk! Nejašmić je pobjegao na lijevoj strani, izbio sam pred Čondrića i pucao. Vratar Istre tek ju je malo skrenuo prstima, no to je bilo dovoljno da se umjesto u gol otkotrlja do stative. Čondrić se pridigao i uspio prvi stići do nje nakon što se odbila od okvira gola i bez puno razmišljanja je napucao daleko van terena

• 78’

Kakva prilika za Hajduk! Gyurcso je dobio loptu na desnoj strani i poslao je u sredinu. Tamo je do nje došao Jairo, bio je sam pred vratarom Istre, no nije ju dobro zahvatio i s nekoliko metara puca preko gola

• 76’

Promjena u Istri. Izlazi Lončar, ulazi Laukžemis

• 74’

Jradi se na oko 17 metara sjajno oslobodio dva igrača Istre i pucao ljevicom, no malo pored gola

• 67’

Promjena u Istri. Ulazi Savio, izlazi Maicon

• 64’

Nema gola! Caktaš je pokušao panenkom, Čondrić ga je pročitao i sigurno obranio penal