TEŠKO SLAVLJE GOSTIJU

Betis je dobro namučio Real; 'kraljevi' iz Madrida zaostatak na poluvremenu okrenuli autogolom i kaznenim udarcem

26.09.2020 u 23:14

Nogometaši madridskog Reala u susretu su 3. kola španjolskog prvenstva ostvarili svoju prvu ovosezonsku pobjedu svladavši na gostovanju u Sevilli Betis sa 3:2 (1:2)

Real je poveo golom Valverdea (14), Betis je uspio pred kraj prvog poluvremena u kratkom vremenu preko Mandija (35) i Williama Carvalha (37) doći do prednosti, no u nastavku susreta gosti iz Madrida su uz veliku dozu sreće uspjeli preokrenuti autogolom Emersona (48-ag) i pogotkom Sergija Ramosa (82-11m) s bijele točke.

Luka Modrić odigrao je drugo poluvrijeme za Real koji sada ima četiri boda iz dva susreta, dok je Betis ostao na šest bodova.