Dramatična utakmica

Barcelona se jedva izvukla kod Betisa; Brazilac Trincao tri minute prije kraja zakucao pod prečku za pobjedu Katalonaca

07.02.2021 u 23:44

Barcelona je s 3:2 pobijedila na gostovanju kod Real Betisa

U utakmici 22.kola Španjolske lige Barcelona je slavila kod Betisa s 3:2 golom Trincaoa u 87. minuti.

Betis je poveo preko Iglesiasa (38), Barca preokrenula u drugom dijelu golom Messija (59), samo dvije minute nakon što je ušao u igru, i autogolom Ruiza (58), opet nakon udarca Messija. Momčad iz Seville izjednačila je golom 'iskupljenika' Ruiza u 75. minuti.

Tri minute prije kraja Brazilac Trincao je pogodio svoj prvijenac za pobjedu Katalonaca i to neobranjivim udarcem pod prečku.

Barca je pobjedom došla na drugo mjesto, s istim brojem bodova kao i trećeplasirani Real, a za liderom Atleticom zaostaju sedam bodova i imaju dvije utakmice više.