ŠKARE U RUKE

Twiggy i Agyness postale dizajnerice

10.03.2010 u 14:53

Bionic
Reading

Dva britanska supermodela, jedna veteranka, a druga aktualna, Twiggy i Agyness Deyn, okušat će se kao dizajnerice i pokrenuti vlastite modne linije

Agyness Deyn napravit će svoje prve dizajnerske korake uz pomoć modne kuće Barneys Japan, a kolekciju će nazvati 'I Am by Agyness Deyn for Barneys Green'. Ta je kolekcija dio ekskluzivne kampanje GO GREEN GREEN GO čiji je cilj promocija akcija vezanih za zaštitu okoliša.

Kolekcija modne ikone Twiggy, nazvana Twiggy London, bit će lansirana idućeg mjeseca na američkom kanalu za šoping HSN. Slavnoj manekenki ovo nije prvi izlet u svijet modnih kreatora jer već je dizajnirala liniju haljina na početku svoje karijere. Prije nje, kolekcije za HSN su kreirali Badgley Mischka, Naeem Khan i Iman.