Zbog očevida prometne nesreće na autocesti A3, stvorila se kolona duga tri kilometra
Više osoba ozlijeđeno je u prometnoj nesreći koja se oko 11 sati dogodila na 204. kilometru autoceste A3 u smjeru Lipovca, javlja Net.hr.
Na mjesto događaja su brzo pristigle ekipe hitne pomoći i policije. Zasad nije poznato koliko je točno ozlijeđenih ni kakvo je njihovo zdravstveno stanje.
HAK javlja da se zbog provođenja očevida promet odvija usporeno i u jednoj prometnoj traci. Kolona između čvorova Lužani i Slavonski Brod je zbog toga duga oko tri kilometra.
Vatrogasci DVD-a Oriovac izvijestili su kako su sudjelovali na intervenciji zbog te prometne nesreće. Izvukli su jednu osobu iz prevrnutog vozila. Koliko je akcija spašavanja bila zahtjevna, govori i činjenica da su ozlijeđenu osobu spašavali više od sat vremena.