I TO JE MOGUĆE!

Pogledajte promašeni zicer ukrajinskog aduta

29.05.2012 u 08:00

U pripremnoj utakmici za EURO 2012 Ukrajina je svladala Estoniju 4:0, a pobjeda je mogla biti i uvjerljivija, jer je družina Olega Blohina promašila još nekoliko sjajnih prilika

Ukrajina je u prvom od tri prijateljska susreta uoči Eura, u Austiji isprašila nedavnog suparnika Hrvatske - Estoniju. Sve dileme oko pobjednika ovog prijateljskog sraza bile su riješene već do poluvremena.

Ukrajina je preko Jarmolenka, Husjeva i Voronjina povela s 3:0 do 41. minute prvog dijela. Pobjedu je u 50. minuti samo potvrdio 'džoker' s klupe Milevski na asistenciju još jednog 'džokera' Ševčenka.

Strijelac jednog gola, pet milijuna eura vrijedni Voronjin, 'proslavio se' je i rijetko viđenim promašajem. Jednu odbijenu lotu od estonskog golmana s pet metara je neometan prebacio preko gola.