SPLIT - ZAGREB 3:2

Pogledajte kao je 'radnik' Belle utišao Ćirine 'pjesnike'

16.02.2013 u 08:54

Radnički nogometni klub iz Splita pobjednički je otvorio nastavak sezone. Na svom terenu 'crveni' su, na krilima Henrija Bellea, sa 3:2 pobjedili Ćirin Zagreb i dodatno mu zakomplicirtali borbu za ostanak među prvoligašima

Momčad Zorana Vulića rano je stigla u vodstvo, već u 8. minuti, no gosti se nisu predavali. Čak dapače, bili su sve hrabriji i opasniji, pa je kao rezultat takve igre u 56. minuti stigao gol za izjednačenje (Medić). No, samo minuti kasnije zabio je Vojnović, pa i Belle te je u 68. minuti utakmica praktički bila riješena.

'Zadovoljan sam pobjedom, pokazalo se da je ovo najteža utakmica, a bili smo biolji taman za taj jedan pogodak', rekao je nakon utakmice trener domaćih Zoran Vulić

Ćiro je naravno bio suprotnog raspoloženja, jer njegaova će s emomčad grčevito boriti za ostanak u prvoligaškom društvu.

'Nisam zadovoljan. Tko bi bio kada izgubi, ali priznajem da je Split zasluženo pobijedio. Rezulata je realan, nemam što prigovoriti svojim igračima koji su dali sve od sebe. Evidentno je da je Split homogeniji od nas. Ali vidio sam detalje koji mi daju optimizam u nastavku prvenstva', zaključio je Ćiro Blažević