Nakon što je u prvom kolu grupne faze s 5:0 pobijedio Al Ain iz Emirata, u drugom je Juventus Igora Tudora s 4:1 pregazio Wydad iz Casablance i kolo prije kraja osigurao osminu finala klupskog SP-a.
U zadnjem kolu će igrati za prvo mjesto protiv Cityja, a Juventusu je i bod dovoljan za prvo mjesto. U osmini finala Tudorova momčad ide na Real, Salzburg ili Al-Hilal.
Premda mu je posao visio, Tudor je razbudio posrnulog velikana i Juve na ovom turniru igra jako dobro. O tome je govorio u intervjuu za Gazzettu golman Stare dame Michele Di Gregorio.
'Četvrto mjesto u Serie A koje smo osvojili je bio minimum, ali na kraju se zakompliciralo i sve je bilo teško u tom trenutku. Na kraju smo se skupili i imali jasne i precizne naputke', rekao je Di Gregorio i nastavio:
'Agresija i odlasci prema naprijed su glavna karakteristika koju je Tudor prenio na nas i to od prvog zajedničkog treninga. Živa smo i agresivna momčad, ostajemo visoko, pa onda čak i ja kao vratar moram pokrivati puno prostora. Tudor me involvirao u to, ne samo igrački, nego i karakterno.'