KLASA

[VIDEO] Ronaldo ispalio torpedo iz slobodnjaka i eksplodirao. Nakon toga pokazao je drugo lice

19.03.2023 u 11:53

Al Nassr je u 21. kolu saudijskog prvenstva pobijedio Abhu rezultatom 2:1. Utakmicu je obilježila golčina Cristiana Ronalda iz slobodnog udarca

Gosti su poveli golom Adama u 26. minuti, a preokret Al Nassra režirali su Ronaldo iz fantastično izvedenog slobodnog udarca u 78. minuti.

Proslava gola pokazala je koliko je Ronaldu stalo do dokazivanja i pobjeđivanja. Samo osam minuta kasnije dosuđen je penal za njegovu momčad. Ronaldo je uzao loptu ne bi li kreirao preokret. No udarac s 11 metara je ipak izveo Talisca, zvijezda kluba koja dominira cijelu sezonu.

Zabio je, a Ronaldo velikim slavljem pokazao da je živi za momčad.