HT Prva liga

[VIDEO] Pogledajte najbolje golove šestog kola domaćeg prvenstva; o lukavom potezu Hajdukova napadača će se još dugo pričati

28.09.2020 u 12:19

Izdvojili smo najbolje golove šestog kola Hrvatski Telekom Prve lige. Neke od golova zaista se isplati pogledati po nekoliko puta...

Odigrano je i šesto kolo nove sezone Hrvatski Telekom Prve lige iako ono nije bilo kompletno. Svoju su utakmici zbog europskih obaveza odgodili Dinamo i Rijeka, a isto je napravila i Lokomotiva koja je trebala gostovati kod Slaven Belupa. U tri preostale utakmice palo je šest golova.

Hajduk je s 2:0 pobijedio Varaždin, a posebno se istaknuo Adam Gyurcso lukavim golom za vodstvo 'bijelih' već u četvrtoj minuti. Osijek je nastavio pobjednički niz pod Nenadom Bjelicom i s 2:1 slavio u zadnjim trenucima utakmice protiv Gorice, a Istra 1961 je upisala pobjedu od 1:0 protiv Šibenika.

Nakon šest kola prvi je Dinamo koji sada ima i utakmicu manje, a druga je Gorica s 13 bodova koliko imaju i 'modri', ali i utakmicom više. Slijede Hajduk i Osijek s po 10 bodova, a top 5 HT Prve lige zatvara Varaždin sa sedam bodova. Donji dom predvodi Rijeka sa šest bodova, a slijede Slaven Belupo, Šibenik, Istra 1961 i Lokomotiva koji svi imaju po četiri boda.

Od šest zabijenih golova u nepotpunom šestom kolu HT Prve lige dva su pala iz penala pa smo za vas izdvojili ostala četiri zabijena iz igre. Video s najboljim golovima šestog kola pogledajte u nastavku.

Hajduk-Varaždin2:0