sve je ipak prošlo - dobro

Svi u strahu nakon ružnog sudara igrača Peterborougha s vratnicom

27.01.2018 u 17:21

Ovog se tjedna u Engleskoj igraju utakmice FA kupa, a Peterborough je dočekao Leicester. 'Lisice' su slavile 5:1, a iako su više razloga za slavlje imali gosti, ni domaćinima nije izostalo razloga za osmjeh

Gosti su već do 30. minute vodili 3:0. Zabijali su Diabate i dva puta Iheanacho. U nastavku je Hughes vratio nadu u preokret, ali Diabate pa potom i Ndidi otklonili su sve sumnje.

• +2
Danny Lloyd - sudar s vratnicom Izvor: Reuters / Autor: DARREN STAPLES

Naravno, pobjeda je oraspoložila goste, ali i domaći su navijači otišli kući mirniji.

Naime, nesretni 26-godišnji veznjak Peterborougha Danny Lloyd u pokušaju da ugura loptu glavom u log Leicestera doživio je nesreću. Nakon što je promašio, udario je glavom u vratnicu te ostao bespomoćno ležati na terenu.

U tom trenutku 13.193 gledatelja na ABAX stadionu je zanijemilo jer Lloyd se nije micao.

Ipak, nakon nekog vremena, Lloyd se uz medicinsku pomoć pridogao, što je bilo dovoljno domaćinima da se osjećaju ispunjeno.