PRIMERA

Sevilli gradski derbi; Levante na dramatičan način ostao bez pobjede

24.04.2016 u 18:18

U gradskom derbiju 35. kola Primere Sevilla je na svom stadionu pobijedila Betis s 2-0, dok je Levante u zadnjim sekundama prokockao pobjedu protiv Athletic Bilbaoa.

Sevilla se opet lako obračunala s Betisom, a oba gola pala su u drugom dijelu. Gameiro je u 67. minuti donio Sevilli vodstvo, koje je u 80. minuti povećao Coke. Sevilla je na sedmom mjestu koje vodi u Europu, dok je Betis 13.

Levante je tragično izgubio vodstvo od 2-0 u posljednjim minutama protiv Athletica (2-2) i to će ih navjerojatnije koštati ispadanja. Domaćini su vodili do 88. minute kada Susaeta smanjuje na 1-2, a potom u sudačkoj nadoknadi San Jose donosi Baskima izjednačenje. Bilbao je peti, dok je Levante ostao na začelju, četiri boda od spasa.