Kauboji nisu uspjeli iznenaditi Francuze. Nakon lošeg ulaska u utakmicu, pred kraj prvog poluvremena Hrvatska se dignula i vratila u utakmicu. U nastavku su se dečki lavovsko borili da smanje zaostatak ali jednostavno Francuzi su bili kvalitetniji. Pred kraj utakmice Mandić je dobio plavi karton, što znači da će disciplinska komisija odlučivati o mogućoj većoj kazni za sljedeće utakmice. Sljedeća utakmica je Srbija i nadamo se boljem rezultatu, sretno Hrvatska

HRVATSKA: Pešić, Šunjić, Mandić, Čupić, Glavaš, Martinović, Ivić, Gadža, Lučin, Jaganjac, Srna, D. Mandić, Mihić, Šipić, Šušnja, Grahovac

FRANCUSKA: Gerard, Pardin, Desbonnet, Porte, Lenne, Bos, Kounkoud, Mem, Richardson, Mahe, Minne, Karabatić, Lagarde, Konan, Briet, Descat, Nahi, Fabregas, Tournat, Monar

• +43
Hrvatska - Francuska, 1. kolo rukometnog Eura 2022. Izvor: Pixsell / Autor: Sanjin Strukic/PIXSELL
  • +35
Rukometni Euro 2022., hrvatski navijači protiv Francuske Izvor: Pixsell / Autor: Sanjin Strukic/PIXSELL
  • 60’

Kraj utakmice

• 58’

Kauboji su zabili dva napada zaredom i smanjili su prednost Francuza

• 55’

Francuzi su zabili dva brza pogotka i povećali vodstvo na pet razlike

• 53’

Čupić opet zabija s sedam metara i ostavlja Kauboje na životu!

• 48’

Mandić je zaradio plavi karton, to znači da će disciplinska komisija odlučivati o mogućoj većoj kazni, raspad Hrvatske

• 48’

I još jedno isključenje za Hrvatsku! Velike su tenzije na terenu

• 47’

Srna je napravio prekršaj na Karabatiću i zaradio je isključenje, Kauboji su dvije minute s igračem manje

• 47’

Bomba Lučina za novi pogodak Hrvatske!

• 46’

Descat opet siguran s sedam metara

• 45’

Lučin je zabio gol iz kontre i vratio Hrvatsku na samo dva gola zaostatka! Idemo Kauboji!