MODRIĆ I KOVAČIĆ IGRALI

Ronaldo ušutkao Talijane, Real dotukao Romu!

17.02.2016 u 22:42

U prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka Real Madrid je pobijedio Romu u gostima rezultatom 2:0 te tako gotovo osigurao prolazak dalje...

Real je ostvario još jednu pobjedu pod vodstvom Zinedinea Zidanea i polako ulazi u formu uoči ključnog dijela sezone. Madridski klub dominirao je u Rimu protiv Rome koja je mogla bolje proći da je iskoristila svoje prilike, no na kraju je morala priznati poraz.

Ključni trenutak dogodio se u 57. minuti kada je Cristiano Ronaldo zabio krasan pogodak udarcem s lijeve strane u suprotni kut, kojim je odgovorio kritičarima koji su mu zamjerali što golove u 2016. godini ne zabija u gostima.

Do kraja susreta rezultat se mogao mijenjati jer su obje ekipe imale prilike, a na kraju je Jese bio taj koji je u 86. minuti preciznim udarcem s desne strane uljepšao pobjedu Reala.

Luka Modrić odigrao je solidnih 90 minuta za Real i sudjelovao kod drugog gola, dok je Mateo Kovačić također korektno odradio zadnjih pola sata susreta.