• I.D.
  • Zadnja izmjena 30.09.2018 20:57
  • Objavljeno 30.09.2018 u 18:56
Večeras je u 19 sati Rijeka na Rujevici dočekala Slaven Belupo. Domaćini nisu došli do sva tri boda u utakmici u kojoj je najbolji igrač bio vratar gostiju...

Rijeka: Sluga - Raspopović, Escoval, Punčec, Zuta - Capan, Čanađija - Lončar, Pavičić, Gorgon - Čolak

Slaven Belupo: Marković - Šarlija, Nowak, Međimorec - Bogojević, Vidović, Puclin, Delić - Bongongui, Gordana - Jelić

• +5
Hrvatski Telekom Prva liga, 9. kolo, HNK Rijeka - Slaven Belupo Izvor: Cropix / Autor: Matija Djanjesic / CROPIX
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se tri minute nadoknade

• 88’

Promjena u Slavenu. Uzalzi Mendy, izlazi Jelić

• 86’

Pavičić pada u Slavenovom kaznenom prostoru. Sudac Mlakar ga je upozorio da ne pokušava simulirati

• 80’

Promjena u Slavenu. Ulazi Bačelić Grgić, izlazi Bongongui

• 80’

Žuti karton za Jelića

• 76’

Nakon duge akcije Rijeke pucao je Acosty. Pored gola

• 70’

Promjena u Rijeci. Ulazi Acosty, izlazi Čolak

• 68’

Gorgon za Lončara, Marković opet brani

• 64’

Kontra Slavena. Gordana je pucao, Sluga brani. Lopta je došla do Jelića, no njegov udarac obrana Rijeke je blokirala. Od svega, samo korner za goste