La Liga

Real Madrid se jedva izvukao protiv Sociedada; gosti vodili do zadnjih trenutaka utakmice, ali Vinicius je spasio 'kraljeve' i donio vrijedan bod

01.03.2021 u 23:13

Real Madrid je uspio iščupati bod protiv Real Sociedada s kojim je kod kuće odigrao 1:1

Real Madrid je uspio iščupati bod u zadnjem susretu 25.kola španjolskog prvenstva protiv Real Sociedada s kojim je u ponedjeljak kod kuće odigrao 1:1.

Iako su igrači Zinédinea Zidana dominirali u prvom poluvremenu, Real Sociedad je poveo u 55. minuti pogotkom Cristiana Portua. Izjednačenje i bod Kraljevskom klubu donio je u 89. minuti Vinicius. Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrć igrao je do 76. minute.

Zahvaljući tom bodu Real Madrid se izjednačio s Barcelonom na drugom mjestu (53 bodova) i ima pet bodova manje od vodećeg Atlética (58) s kojim igra u nedjelju.