ŠPANJOLSKO PRVENSTVO

[FOTO] Barcelona na krilima Lionela Messija srušila pobjednički niz Seville, preskočila Real Madrid i približila se Atleticu

Nogometaši Barcelone pobijedili su u 26. kolu Primere u gostima kod Seville s 2:0 i probili se na drugu poziciju

Barcelonini napadaći Ousmane Dembele i Lionel Messi donijeli su Katalancima vrijednu pobjedu kojom su na samo dva boda od vodećeg Atletico Madrida.

Dembele je u 29. minuti pogodio na ubačaj Messija, a argentinski čarobnjak se sam upisao u strijelce pet minuta prije kraja nakon duplog pasa s Ilaix Moribom i gola iz tek drugog pokušaja nakon što mu je vratar Bono obranio prvi.

Ivan Rakitić je igrao do 63. minute za Sevillu, kojoj je prekinut niz od pet pobjeda zaredom.

Pobjedom je Barcelona preskočila Real i popela se na drugo mjesto španjolske lige, sa samo dva boda manje od vodećeg Atletica. No, važno je napomenuti da Atletico ima dvije utakmice manje. Sevilla zasad ostaje mirna na četvrtom mjestu, sa sedam bodova više od prvog pratitelja Real Sociedada.