ova hrvatska vrijedi više

Novopečeni otac Mateo Kovačić je nakon poraza od Francuske dao obećanje koje su naši navijači čekali: To se više neće ponoviti...

15.10.2020 u 11:57

U ponedjeljak 12. listopada Izabel Kovačić je u zagrebačkoj Petrovoj bolnici carskim rezom rodila dječaka. Samo dva dana kasnije ponosni je novopečeni tata Mateo Kovačić odigrao drugo poluvrijeme u 2:1 porazu od Francuske na Maksimiru. No, njegova dobra partija nije pomogla da napokon skinemo 'francuski kompleks'

'Mislim da smo bili bolja momčad tijekom 90 minuta, na žalost primili smo opet dva čudna gola, ali protiv Francuske manje-više uvijek isto. Nadam se da će nam se vratiti jer imamo stvarno dobru momčad', kazao je nakon utakmice Mateo Kovačić te se osvrnuo na suradnju s Lukom Modrićem u sredini terena:

'S Lukom se već dugo poznajem, znam kako on igra, on zna mene, tako da lakše nam se nadopunjavati, ali mislim da je cijela momčad bila dobra, ne treba nikog izdvajati. Naša dobra utakmica, na žalost rezultat nije dobar i to moramo popraviti.'

Hrvatsku sada do kraja čeka borba za treće mjesto u skupini i ostanak u elitnom razredu Lige nacija. Pred nama su gostovanje u Švedskoj i za kraj Portugal na Poljudu.

• +34
Hrvatska - Francuska, UEFA Liga nacija, 14.10.2020. Izvor: Pixsell / Autor: Sanjin Strukic/PIXSELL

'Mi nismo momčad za treće mjesto, pokazali smo da se možemo boriti s Francuzima. Da, u Portugalu je bila jako slaba utakmica...', promišljao je Kovačić i potom dao obećanje koje su svi navijači u Hrvatskoj čekali:

'Bio je tada naš jako loš pristup koji se više neće ponoviti. Da, mi kod kuće možemo ići na pobjedu i protiv Portugala. Stvarno imamo dobru momčad i ako ovako nastavimo, možemo daleko dogurati', zaključio je Mateo Kovačić.