Hrvatska je odlično krenula u utakmicu, ali Austrija je brzo uhvatila priključak i na poluvrijeme se otišlo rezultatom 14:12. U nastavku smo vodili većinu vremena, ali nismo uspjeli do kraja slomiti žilavog suparnika i susret je završio bez pobjednika 28:28

HRVATSKA: Mandić, Šoštarić, Martinović, Cindrić, Srna, Jelinić, Načinović Klupa: Ivić, Mihić, Duvnjak, Karačić, Mamić, Lučin, Šipić, Glavaš, Klarica

AUSTRIJA: Möstl, Nigg, Živković, Huteček, Bilyk, Frimmel, Wagner Klupa: Häusle, Mahr, Božović, Beloš, Herburger, Weber, Mittendorfer, Damböck, Miskovez

• +36
Hrvatska - Austrija, EP rukomet, 14.1.2024. Izvor: EPA / Autor: RONALD WITTEK
  • 60’

Kraj utakmice, 29;29

• 60’

Cindrić je pretrpio prekršaj i Austrija će igrati s igračem manje do kraja utakmice

• 59’

Perkovac je zvao time out za Hrvatsku

• 59’

Weber je zabio za izjednačenje! Drama se nastavlja

• 58’

Ne predaju se Austrijanci! Herburger je zabio i smanjio prednost Hrvatske na minus 1

• 57’

Opet Austrija brzo zabija! Bomba Božovića za 28:26

• 57’

GOOOOOOL!! Novi pogodak Glavaša za velikih plus 3!!

• 56’

Sjajna obrana Mandića u krucijalnom trenutku i Frimmel kod Austrije je dobio dvije minute!