I nakon današnje utakmice Hajduk je, kao i Slaven Belupo, bez pobjede u dosadašnjem tijeku prvenstva. Klubovi su zadržali svoje ranije pozicije na ljestvici, Slaven je sedmi, Hajduk je ostao osmi...

Slaven Belupo: Marković - Šarlija, Musa, Međimorec, Delić - Vidović, Puclin - Bongongui, Gordana, Bogojević - Mendy

Hajduk: Posavec - Juranović, Vučur, Mikulić, Fomitschow - Hamza, Palaversa - Jairo, Jradi, Gyurcso - Ivanovski

• +10
Hrvatski Telekom Prva liga, 06. kolo, NK Slaven Belupo - HNK Hajduk Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još barem tri minute nadoknade

• 86’

Žuti karton za Jurića

• 81’

Pucao je Jurić; visoko preko gola

• 75’

Jurić je pucao, Slavenov vratar obranio. U nastavku je Jurić pao u kaznenom prostoru ali sudac je pokazao da se igra dalje. Krenula je Slavenova kontra. Loptu je preuzeo Jelić i pao u kaznenom prostoru. Bebek je zaustavio igru i dao mu karton zbog simuliranja.

• 72’

Odmah opasnost na drugoj strani. Gyurcso je pogodio vratnicu

• 72’

Dobra akcija Slavena. Bačelić-Grgić je nakon kontre pucao, no pored gola. Gordana je pokušao skrenuti loptu, ali je bio u zaleđu