francuska liga

Lovro Majer svoj debi za Rennes neće pamtiti po dobrom; u dresu novog kluba startao je porazom...

29.08.2021 u 17:50

Hrvatski nogometni reprezentativac Lovro Majer novu etapu u svojoj karijeri započeo je prvenstvenim porazom u dresu francuskog Rennesa koji je u 4. kolu izgubio 2:0 na gostovanju kod Angersa

Lovro Majer je u igru ušao u 82. minuti, a Rennes je od 43. minute bio s igračem manje jer je drugi žuti karton dobio Bade.

Boufal je u 57. minuti doveo Angers u vodstvo, a treću pobjedu u novoj sezoni potvrdio je Cho golom u 88. minuti. Angers je privremeno preuzeo vodstvo na prvenstvenoj ljestvici s 10 bodova, jednim više od PSG-a koji ima utakmicu manje, a odigrat će je od 20.45 sati na gostovanju kod Reimsa, gdje bi svoj debitantski nastup za Parižane trebao imati Leo Messi.

Monaco kojeg vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač ostvario je prvu ovosezonsku pobjedu, slavljem 2:1 u gostima kod Troyesa. Oba je gola za Monaco zabio Sofiane Diop (40, 58), dok je i strijelac jedinog gola za domaću momčad bio igrač Monaca Ruben Aguilar koji je postigao autogol.