Dinamo se od 21 sat (Arenasport 3, MAXtv) bori s Wolfsbergerom u trećem kolu Europske lige. Tekstualni prijenos uživo pratite na tportalu

DINAMO: Zagorac - Moharrami, Lauritsen, Perić, Gvardiol - Majer, Franjić, Ademi, Jakić - Oršić, Gavranović

WOLFSBERGER: Kofler - Novak, Baumgartner, Lochoshvili, Pavelic - Stratznig - Wernitznig, Peretz, Taferner - Dieng, Joveljić

Dinamo - Wolfsberger, 3. kolo Europske lige, 2020/21. Izvor: Cropix / Autor: Boris Kovacev / CROPIX

Govoto je. Dinamo je pobijedio 1:0

• 90’

Iz igre izlazi Mario Gavranović, a ulazi Robbie Burton.

• 90’

Feyenoord je s 3:1 pobijedio CSKA pa će Dinamo, ako ovako ostane, biti prvi u skupini.

• 90’

Igra se još 4 minute.

• 89’

Žuti karton sada ima i Hodžić.

• 81’

Dvostruka izmjena kod Wolsfbergera. Trener gostiju je pojačao napadački dio i kreće po bod.

• 79’

CSKA je uspio smanjiti na 3:1.

• 76’

GOOOOOL!!! Dinamo napokon vodi 1:0! Tek što je ušao Atiemwen je zabio.

• 74’

Izašao je Moharrami, a ušao Atiemwen.

• 74’

Najbolja prilika Dinama. U 74. minuti Majer je iz kornera pronašao Ademija koji odlično puca glavom, ali golman gostiju to brani.