Stigla presuda
Jose Mourinho neće moći voditi Tottenham u idućem susretu Europske lige; Portugalac i klub zaradili i novčane kazne zbog velikog propusta

Jose Mourinho
Izvor: EPA / Autor: Matt Dunham / POOL
Trener engleskog prvoligaša Tottenhama Jose Mourinho suspendiran je jednu utakmicu u Europa ligi
Trener engleskog prvoligaša Tottenhama Jose Mourinho suspendiran je jednu utakmicu u Europa ligi, objavila je UEFA u petak.
Portugalac je kažnjen jer je sa zakašnjenjem izveo momčad na teren na drugo poluvrijeme na utakmici između Tottenhama i Antwerpa 29. listopada u Belgiji.
-
pili li naopako?
Ovo je vrlo realna izjava Josea Mourinha, ali zar tako govori nekad super uspješni portugalski trener i čuveni 'Special One'?
-
12
još ne zna za pobjedu
Slaven Bilić nalazi se u bezizlaznoj situaciji, čelnici WBA spremaju mu otkaz, a u njegovu obranu stao je i veliki Jose Mourinho
-
12
TOTTENHAMU SVE
Slaven Bilić i WBA pali protiv Josea Mourinha u zadnjim minutama; hrvatskom treneru stolica se sve više trese
Tottenham je također kažnjen sa 25,000 eura za kašnjenje uz još 3,000 eura zbog kršenja UEFA-inih pravila.
Antwerp je slavio 1:0 u Belgiji, no Tottenham je i dalje vodeći u skupini J zahvaljujući gol razlici. Tottenham sljedeću utakmicu igra protiv Ludogoreca.