Aktualni svjetski prvak, Francuska, izvukao je bod na gostovanju u Münchenu protiv Njemačke. Obje reprezentacije su imale svojih prilika, no Francuzi mogu biti zadovoljni jer ih je u nekoliko navrata spasio Areola...

Njemačka: Neuer; Kimmich, Boateng, Hummels, Rüdiger; Ginter, Goretzka, Kroos; Müller, Werner, Reus

Francuska: Areola; Pavard, Varane, Umtiti, Hernandez; Pogba, Kanté, Matuidi; Mbappé, Griezmann, Giroud

• +11
Njemačka - Francuska, Liga nacija Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia
  • 90’

Francuzi su skoro poveli na samom kraju. Lopta se nezgodno odbila prema Neuerovom golu, no njemači vratar je spasio gol. Odmah nakon toga sudac je svirao kraj

• 90’

Igrat će se još dvije minute

• 88’

Prvi žuti karton na utakmici. Dobio ga je Rüdiger zbog prekršaja nad Pavardom

• 86’

Promjena u Francuskoj; izlazi Matuidi, ulazi Tolisso

• 83’

Promjena u Njemačkoj; izlazi Reus, ulazi Sané

• 80’

Promjena u Francuskoj; izlazi Griezmann, ulazi Fekir

• 79’

Nijemci potpuno dominiraju zadnjih desetak minuta

• 75’

Dvije izvrsne obrane Areole. Francuski vratar trenutno spašava svoju reprezentaciju

• 72’

Velika prilika za Njemačku. Razvila se njemačka kontra i na kraju je pucao Hummels. Areola brani