NE VIĐA SE ČESTO

Fantastično! Pogledajte lob sa 50 metara

07.10.2013 u 09:36

Getafe je nastavio sa sjajnim igrama u prvoj španjolskoj nogometnoj ligi, te je u sklopu 8. kola svladao na svom travnjaku Betis s 3:1, uz jedan fenomenalan pogodak Pedra Leona gotovo s centra igrališta...

Igrala se 16. minuta utakmice na stadionu Alfonso Perez u Madridu, kada je Pedro Leon, iskosa s desne strane, s otprilike 50 metara, zapazio gostujućeg vratara da stoji malo daleko od svojih vratiju. Odlučio se za pokušaj preciznog loba i uspio!

Isti je igrač sedam minuta kasnije glavom udvostručio vodstvo nakon asistencije Adriana Colunge, a potom se i potonji nogometaš upisao u listu strijelaca nakon svega 27. minuta igre. Gosti su poraz ublažili u 51. kada je loptu u vlastitu mrežu poslao Rafa.

Getafe se pobjedom uspeo do visokog petog mjesta prvenstvene ljestvice, no za vodećima, Barcelonom i Atletico Madridom, zaostaje ogromnih 11 bodova.