Dinamo je u 1. kolu skupine D Europske lige potpuno nadigrao turski Fenerbahče. Uz sjajnu i nadahnutu igru 'modri' su na kraju uvjerljivo slavili s visokih 4:1 protiv gostiju iz Istanbula

Dinamo: Livaković, Theophile-Catherine, Dilaver, Rrahmani, Stojanović, Šunjić, Gojak, Hajrović, Oršić, Olmo, Gavranović

Fenerbahče: Tekin, Ozbayrakli, Neustadter, Reyes, Koybasi, Topal, Elmas, Potuk, Benzia, Chahechouhe, Frey

• +14
NK Dinamo - Fenerbahče, 1. kolo Europske lige Izvor: Pixsell / Autor: Igor Soban/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice. Sjajan početak Dinama u Europskoj ligi

• 90’

Gužva pred Fenerbahčeovim golom, no nema promjene rezultata

• 90’

Slobodni udarac za Fenerbahče na rubu kaznenog prostora. Elmas je dobro zamislio, dodao je slobodnom Neustaedteru, no ono što je on napravio nije bio ni udarac ni dodavanje i lopta odlazi visoko preko gola

• 84’

Theophile-Catherine je izgubio loptu i Slimani je izbio sam pred Dinamov gol. No Livaković je obranio, a gosti nisu uspjeli uputiti novi udarac